قوانین و مقررات استفاده از فروشگاه اینرنتی سوکالا

 

استفاده شما از فروشگاه اینترنتی "سوکالا" و سفارش كالا از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرايط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

 

خرید کالا از فروشگاه اینترنتی "جت خرید .کام" بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد

 

فروشگاه اینترنتی "سوکالا" واسطه ای جهت ارائه محصولات شرکت‌های تولید‌کننده، واردکننده یا توزیع‌کننده به مشتریان است. قیمت کالاهای ارائه شده در فروشگاه اینترنتی "سوکالا"، همگی توسط تامین‌کنندگان آنها تعیین می‌گردد.

 

اطلاعات و مشخصات کالاهای عرضه شده در فروشگاه اینترنتی "سوکالا" از منابع زیر تامین می‌شود:

 

1- اطلاعاتی که توسط تامین کننده کالا ارائه می‌شوند.

 

2- اطلاعاتی که از سایت‌های معتبر خارجی ترجمه می‌شوند.

 

 

از اینرو فروشگاه اینترنتی "سوکالا" هیچ مسووليتي در قبال اطلاعات و محتوای مبهم و يا خطاهای نگارشی احتمالی برعهده نخواهد داشت. ولی با هدف ارائه خدمات بهتر و آگاه‌سازی مشتریان، خود را در بروزرسانی مداوم اطلاعات و محتويات متعهد می‌داند.

 

فروشگاه اینترنتی "سوکالا" هيچ گونه مسئوليتي را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عواملی که خارج از سیطره مدیریت این فروشگاه می باشند (همانند نقص اينترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غيره) نمی پذیرد.

 

فروشگاه اینترنتی "سوکالا" هيچ گونه مسئوليتي را در قبال محتويات سایتهایی که ارتباط به آنها به واسطه آگهی و یا لینک در "سوکالا" شکل می گیرد، پذیرا نیست.

 

 

 

وب سايت "سوکالا" هيچ گونه مسووليتي را در رابطه با حذف شدن صفحات سايت خود نمي پذيرد. سروﻳس های سايت «آنگونه که هست» ارائه می شود و سايت "سوکالا" تحت هيچ شرايطي مسووليت تاخير يا عدم کارکرد سايت را که می تواند ناشى از عوامل طبيعى، نيروى انسانی، مشکلات اينترنتى، خرابی تجهيزات كامپيوترى، مخابراتى و غيره باشد بر عهده ندارد.

 

فروشگاه اینترنتی "سوکالا" به هیچ buy viagra online without prescription وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفين غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حريم شخصی کاربران دفاع کند.

 

كاربران متعهد هستند که در دسترسی به فروشگاه اینترنتی "سوکالا" مقاصدی خارج از حوزه سفارش اینترنتی کالا را دنبال نکنند.

 

خدمات و محتويات سايت، صرفا براى استفاده شخصى و غير تجارى شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت و هيچ فرد حقيقي، حقوقي يا سايتي به هيچ عنوان نمي تواند از اطلاعات و محتویات موجود در سايت براى فروش، توليد مجدد يا ايجاد ترافيك در سايت خود استفاده نمايد. اگر مايليد از سرويسها و محتويات سايت جهت مقاصد تجارى استفاده نماييد لازم است از قبل به ما اطلاع دهيد. براى اين كار لطفا با ما تماس بگيريد. 

 

كاربران باید هنگام سفارش كالاي مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحيح و به طور كامل پر نمايند. بديهي است درصورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، سفارش كاربر قابل پيگيري و تحويل نخواهد بود.

 

مالکیت معنوی محتويات فروشگاه اینترنتی "سوکالا" شامل قانون حق تکثير شده و متعلق به فروشگاه اینترنتی "سوکالا" مي باشد.